весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/v_kirovogradi_vruchili_yuvileini_nagorodi.htm
В Кіровограді вручили ювілейні нагороди тим, хто здобув Перемогу! Напередодні святкування 65-ї річниці Перемоги ветерани Великої Вітчизняної війни традиційно приймають найщиріші привітання. Вчора, 6 травня, їх вітала Кіровоградська міська влада, - повідомляє сайт КОДТРК.

Привітати тих, хто на своїх плечах переніс тягар війни, прийшли представники міської влади, друзі та рідні. Зі словами вдячності до ветеранів звернувся і міський голова Володимир Пузаков. Головне побажання фронтовикам –міцного здоров'я, адже з року в рік все менше і менше з нами залишається безпосередніх учасників тих подій.

Усім тим, хто здобув перемогу над фашизмом вручили ювілейні нагороди. Старенькі ж не приховували своїх емоцій. Згадували про тих, хто своїми руками підняли з попелу вщент зруйновані міста і села, фабрики і заводи, відродили знищений війною народногосподАрський комплекс держави.

Загалом, до 9 Травня міська влада вручить ювілейні нагороди майже восьми з половиною тисячам ветеранів, передусім – ветеранам війни, учасникам бойових дій та трудового фронту.