весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/sho_vidbuvatimetsja_u_kirovogradi.htm
Що відбуватиметься у Кіровограді 9 травня: ПРОГРАМА! За інформацією сайту «весь Кіровоград», що отримана від прес-служби Кіровоградської міської ради, Дендропарку, Художнього музею та інших джерел інформації, найближчими днями у місті буде де і як цікаво та корисно відпочити.

Отож, пропонуємо вашій увазі
зведену програму на День перемоги:


08.00 – Урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятника воїнам-спортсменам, загиблим на фронтах Великої Вітчизняної війни
(Місце: Стадіон «Зірка»)

09.00 – 09.30 Розпочинається військовий парад та урочиста хода військових, ветеранів війни, тилу і праці, представників підприємств, установ, організацій, громадськості міста
(по вулиці Карла Маркса – на «Фортечні Вали»)

9.00-16.00 – Кіровоградський обласний художній музей та картинна галерея Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» запрошують ветеранів Великої Вітчизняної війни та членів їх родин, дітей війни, людей похилого віку БЕЗКОШТОВНО переглянути виставкові зали та галереї.
(адреса: вул. Карла Маркса, 60)

10.30-14.00 Урочистий мітинг «Спасибі за життя, солдати Перемоги» та покладання квітів до Вічного вогню. Спілкування городян із ветеранами за солдатською кашею. Виступи духових оркестрів, хорових колективів та вокальних груп.
(Місце: Меморіал Слави «Фортечні Вали»)

12.00 - Панахиди за загиблими в роки Великої Вітчизняної війни
(Храми міста)

12.30 Показові виступи десантників та членів обласного осередку
Всеукраїнської громадської організації «Велике козацьке коло»
(Майданчик на траві напроти Меморіалу Слави «Фортечні Вали»)

13.00 - Велика концертна програма «Нехай не кличуть в небо журавлі!»: мелодії військового часу у виконанні муніципального духового оркестру, хореографічні постановки дитячих та юнацьких колективів, балади, пісні та вірші до Дня Перемоги та чарівні мелодії фортепіано. (місце: Дендропарк)

16.00-18.00 Святковий концерт дітей та молоді «Хай навколо квітують каштани, лине радісний сміх дітвори». Виставка малюнків учнів загальноосвітніх закладів «Ми пам'ятаємо ваш подвиг».
(Площа Кірова)

18.00-19.00 Свято музики «В шість годин вечора після війни» (виступи міського духового оркестру, оркестрів народних інструментів)
(Площа Кірова)

19.00-22.00 Святковий концерт за участі артистів Кіровоградської обласної філармонії та зірок української естради «З піснями зустрічаємо Перемогу»
(Площа Кірова)

22.00 Святковий феєрверк «Вогні Перемоги»
(Фортечні вали)

22.00 – Святкова «Східна вечірка» у клубі "Вельвет": коктейлі, запальні танці, конкурси
(місце: клуб «Вельвет»)