весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/pivtorarichnu_ditinu_sho_znikla_u.htm
Півторарічну дитину, що зникла у Долинці, знайшла міліція! Днями до чергової частини Долинського райвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевого жителя про зникнення півторарічної дитини. На місце пригоди терміново виїхала слідчо-оперативна група, яку очолив начальник УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Віктор Пащенко, повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

У результаті проведених заходів правоохоронцям вдалося знайти малюка живим і не ушкодженим. Напередодні події розгорталися наступним чином:

Місцеве подружжя – 33-річна жінка та 24-річний чоловік, – залишивши малого сина самого в будинку, пішли в гості до своїх знайомих. За оковитою час промайнув швидко, тож повернулися додому близько опівночі. Тоді й виявили пропажу малюка та вирушили на самостійні пошуки, які не увінчались успіхом. І лише вранці товариш «по чарці» запропонував батькам звернутися до міліції.

Про надзвичайну подію було проінформовано керівництво МВС України, а на місце пригоди виїхав начальник УМВС в області Віктор Пащенко, аби особисто організувати роботи з пошуку дитини.

Працівників міліції неприємно здивували умови, в яких горе-батьки утримували малюка: брудна прибудова до помешкання була йому і за колиску, і за ігровий майданчик. Про постійне та нормальне харчування годі й говорити. До того ж, подружжя неодноразово залишало хлопчика самого на досить тривалий час, при цьому навіть не зачиняючи вхідних дверей. Та й гостями в родині були нерідко малознайомі люди, з якими господарі розпивали спиртні напої.

Враховуючи дані обставини, правоохоронці розглядали кілька версій зникнення. Адже цілком можливо, що стосовно хлопчика було скоєно злочин. Та хоч приблизно вказати на особи підозрюваних, які могли бути причетними до пропажі дитини, батьки були не в змозі. Вони лише припускали, що малюк самостійно виповз з будівлі. Але куди він зник, ніхто й гадки не мав.

Оперативники ні на мить не припиняли пошуків. І в результаті вжитих заходів через кілька годин правоохоронці виявили маленького хлопчика за 600 метрів від будинку в балці біля місцевої водойми. Він просто дивом не впав у воду.

Після порятунку малюка було передано представникам служби райдержадміністрації у справах дітей та доставлено до медичного закладу для обстеження. Відносно батьків в даний час вирішується питання про їх притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства!