весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/organizatori_festivalyu_obyednaimo.htm
Організатори фестивалю "Об'єднаймо дітей мистецтвом" вручили подяку губернатору Кіровоградщини. Вчора організатори міжнародного дитячого фестивалю "Об'єднаймо дітей мистецтвом", який 4 травня проходив у Кіровограді вручили Подяку голові Кіровоградський обласної державної адміністрації Сергію Ларіну, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Третій Міжнародний дитячий фестиваль «Об'єднаймо дітей мистецтвом», який проходив під патронатом голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна зібрав понад півтори тисячі дітей – десятки колективів та вокалістів із Кіровограда, Новоукраїнки, Дніпропетровська, Кривого рогу, Броварів, а також із Сирії, Йорданії, Єгипту та Гвінеї.

Директор фестивалю Олександра Ткаченко розповіла голові облдержадміністрації, що нині фестиваль – це дружній і творчий колектив, який дозволяє учасникам не лише змагатися у конкурсах по хореографії та вокалу, але й спілкуватися, отримувати нові знання на майстер-класах, виїжджати на спільні екскурсії і домовлятися про подальші культурні обміни. Саме тому 85% учасників фестивалю минулих років із задоволенням знову приїжджають до Кіровограда!

Фестиваль "Об'єднаймо дітей мистецтвом" – єдиний некомерційний фестиваль в Україні, адже колективи не роблять внесків за участь, не платять за виступи на концертах, майстер-класах і презентаціях. Крім того, для глядачів вхід на всі концертні заходи фестивалю теж абсолютно безкоштовний. Тому організатори свята – Олександра Ткаченко, Жанна Січкарь, Марина Байрамова і Вікторія Талашкевич – вдячні за допомогу і підтримку всім державним, бізнес і медіа-організаціям міста, області і країни!

Сергій Ларін подякував організаторам дитячого фестивалю і запевнив, що завжди готовий підтримувати дитячі таланти.