весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/oleksandr_romashenko_vvazhaye_sho_vladu.htm
Олександр Ромащенко вважає, що владу покусало стадо баранів! Проводячи аналогію із тим, як людина набуває здібностей вампіра після того, як її вкусить ця тварюка, голова обласної організації "Свобода" Олександр Ромащенко під час сьогоднішньої прес-конференції у Кіровограді припустив, що владу покусало стадо баранів.

Як вже повідомляв сайт "весь Кіровоград", сьогодні у Кіровограді ініціативна група представників громадських та політичних сил національно-патріотичного спрямування провела прес-конференцію, викликану подіями, що відбуваються останнім часом в Україні. Зокрема, на думку ініціаторів акції, обурливими є і призначення на пост міністра освіти і науки українофоба Д. Табачника, і підписання Харківських угод про подовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, і інше.

Тому ініціативна група учасників прес-конференції у складі представників громадських та політичних національно-патріотичних сил міста (список – нижче) виступила з заявою про необхідність створення в області Комітету Захисту нації і держави.