весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/naukovii_poshuk_yunih_talantiv.htm
«Науковий пошук» юних талантів! 12 травня о 14:00 в Орхуському інформаційному центрі при відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського відбудеться презентація виставки обдарованих дітей Кіровоградщини «Науковий пошук», на якій будуть представлені експериментально-наукові дослідження учнів шкіл м. Кіровограда та учасників центру «Ексампей» - «Перший крок до захисту довкілля».

А також обдаровані діти ознайомлять присутніх з персональними виставками - це витинанки, ниткографія, квілінг, вишивка стрічкою, орігамі, вишивка, м‘яка іграшка та представлять наукові дослідження з історії декоративно-ужиткових видів мистецтва на Кіровоградщині. З цими роботами Ви маєте можливість ознайомитися протягом травня у відділі. Цікавою також є і виставка малюнків «Наша галактика – наш спільний дім» та фотовиставка «Любов моя – Кіровоград, учасників обласної екологічної науково-практичної конференції «Зробимо світ кращим», організатором якої став обласний дитячо-юнацький екологічний центр «Ексампей».

Таким чином, ви матимете унікальну нагоду бути учасником представлення наукових відкриттів та творчих робіт школярів місцевих ЗОШ.

Запрошуємо на презентацію!