весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/jaki_mozhlivosti_dlja_kirovogradciv.htm
Які можливості для кіровоградців відкривають органи самоорганізації?! Які можливості для Кіровоградських мешканців відкривають органи самоорганізації населення та що заважає міським громадянам приймати участь у вирішенні питань місцевого значення, дізнаються учасники заходу, який пройде 11 травня у прес-клубі і почнеться об 11.30 (адреса: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8)

Громадські активісти разом із представниками органів влади оприлюднять суспільно значущу інформацію щодо діяльності органів самоорганізації населення та необхідності прийняття відповідного «Положення про ОСН м. Кіровоград».

До участі в заході запрошені:
• Макієнко О.І. – помічник міського голови міста Кіровограда
• Зюсь Р.О. – керівник КРЕП №1
• Малик І.М. координатор Кіровоградського обласного осередку ГО «Фронт Змін»

Наше суспільство має значний дефіцит демократії у тому сенсі, що громадяни лише беруть участь у голосуванні, яке відбувається один раз на п'ять років. Інші демократичні процедури участі громади у здісненні народовладдя на місцевому практично не застосовуються.

Якщо розглядати цю проблему в межах нашого міста, стає очевидним, що представляти інтереси громади і сприяти вирішенню проблем місцевого значення (в межах багатоквартирного будинку, вулиці, кварталу, мікрорайону) у ряді випадків нікому.

За таких умов місту необхідні органи самоорганізації населення (ОСН) - представницькі органи, що створюються жителями, які проживають на території, міста або його частин, для вирішення питань місцевого значення!

Разом з тим на шляху саморганізації поки що є багато перепон. Одна із них - відсутність чітких «правил гри» щодо створення та діяльності органів самоорганізації на місцевому рівні.

З цією метою Творче обєднання «ТОРО» ініціює прийняття місцевою радою відповідного «Положення про ОСН м. Кіровоград». Власне ініціатором заходу якраз і стало Творче об'єднання «ТОРО», адже саме ця Кіровоградська організація виступає за створення сприятливого середовища для функціонування та розвитку органів самоорганізації населення в місті Кіровоград.

весь Кіровоград