весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/bilshe_sotni_kartin_iz_tyulpanami.htm
Більше сотні картин із тюльпанами напишуть у Кіровограді! Вже традиційна мистецька акція "Весняний пленер-2010" розпочалася у Кіровограді з ініціативи Миколи Онула, Мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету, Корпорації «XXI століття» та Кіровоградського обласного художнього музею.

Мова йде про організацію пленеру - замальовок на свіжому повітрі, - для студентів-художників Мистецького факультету та вже знаних у Кіровограді і Україні митців, на території Кіровоградського Дендропарку. Серед відомих художників, учасників пленеру, Сергій Шаповалов, Валерій Давидов, Ігор Вишніченко, Анатолій Кімнатний, Віктор Осипенко, Олена Коваленко, Андрій Надєждін, Олександр Демиденко та інші.

Корпорація «XXI століття» купила для тридцяти студентів та десяти художників фарби та набір полотен для картин, які будуть створені за мотивами цвітіння тюльпанів. У ході пленеру планується, що митці створять ескізи, а може і відразу готові витвори мистецтва, на яких буде зображено Дендропарк у пору цвітіння.

У результаті буде створено більше сотні робіт, серед яких компетентне журі обере кращі і сформує виставку в обласному музеї. До журі, до речі, увійдуть декан Мистецького факультету КДПУ Леонід Бабенко, завідуюча кафедрою образотворчого мистецтва Лариса Гарбузенко, директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко, та інші.

За результатами виставки, яка відбудеться у музеї у першій декаді червня, журі визначить серед студентів п'ятьох переможців, яким буде вручено цінні подарунки від Корпорації «ХХІ століття» - етюдники, мольберти, набори фарб!

Дивіться результати Весняного пленеру-2009 тут!