весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/_vitalii_klichko_vitaye_kirovogradskih.htm
Віталій Кличко вітає кіровоградських ветеранів зі святом! На адресу редакції Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшов лист за підписом Голови політичної партії УДАР («Український демократичний альянс за реформи») – Віталія Кличка.

У листі йдеться: «Дорогі ветерани! День Перемоги – це особливе свято. Цього дня ми згадуємо людей, для яких подвиг – не просто красиве слово. Знаю про це із розповідей мого діда Родіона Кличка. Він пройшов усю війну, був участником бойових дій із самого початку Великої Вітчизняної війни, захищав Київ, отримав не одну медаль. Дід розповідав, як тоді, обороняючи столицю України, солдати гинули, але стояли до останнього. Врешті-решт, довелося відступати, а німці оточили наші війська.

Воїни проривалися з оточення, як могли – з боями, через ліси й болота. Перейти лінію фронту моєму дідові Родіону так і не вдалося, тож до 1943 року він воював у партизанському загоні, а коли Київ звільнили, повернувся на старе місце служби.

Сьогодні я хочу привітати з 65-ою річницею Великої Перемоги усіх тих, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної. Низький уклін вам за мир, який ви героїчно відстояли для нащадків.

Зі святом Перемоги!»

Голова політичної партії УДАР
(Український демократичний альянс за реформи)
Віталій Кличко