весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/6/u_kirovogradi_vidbulas_zustrich.htm
У Кіровограді відбулась зустріч з ветеранами. Напередодні 65-ї річниці з Дня Перемоги у Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни за участю начальника УМВС України в Кіровоградській області полковника міліції Віктора Пащенка, проректора ХНУВС, начальника КірЮІ ХНУВС полковника міліції Валерія Пєткова та курсантів навчального закладу. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області

Настрій у колишніх фронтовиків був по-справжньому піднесеним і святковим. Вони радо вітали бойових побратимів та теперішніх і майбутніх захисників правопорядку, згадували минуле, дороги, якими довелося пройти на шляху до Великої Перемоги.

На початку зустрічі представники пошукового загону «Зірка» влаштували для гостей показові виступи, на яких продемонстрували різноманітні прийоми захисту та тактику поведінки в небезпечних ситуаціях. Також для присутніх було організовано виставку вогнепальної зброї, військового спорядження й автомобільної техніки.

Цього дня зі словами привітань до ветеранів звернувся начальник УМВС в області Віктор Пащенко. Насамперед він подякував їм за важкою ціною здобуту, але таку жадану перемогу, закликав молоде покоління з повагою ставитись до великого подвигу батьків і дідів в ім'я рідної Батьківщини, побажав колишнім фронтовикам міцного здоров'я, сил та наснаги.

Учасники зустрічі згадали тих, хто не повернувся з війни, загинув у боях та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. А до пам'ятного знаку було покладено квіти.

Наприкінці зустрічі на присутніх очікував святковий концерт. Курсанти, працівники інституту та колишні правоохоронці висловлювали свою вдячність ветеранам у прозі і віршах та до болю знайомими рядками військових пісень.

Фронтовики приймали вітання і раділи тому, що їх подвигом по-справжньому захоплюються і пишаються, що керівництво УМВС в області повсякчас виявляє турботу та надає їм посильну допомогу.

А 9-го травня ветерани знову зберуться разом. Урочистою ходою підуть до меморіалу слави, що на Фортечних Валах, покладуть квіти до пам'ятного знаку і згадають усіх, хто не повернувся з боїв, помер від ран та тяжких хвороб у післявоєнні роки. Вони вкотре зустрінуться, аби побажати один одному здоров'я, добробуту та мирного неба...