весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/6/peripetii_vokrug_golodayushih_pod.htm
Перипетии вокруг голодающих под стенами Кировоградского горсовета продолжаются! Как уже писал сайт «весь Кировоград» с 29 апреля непосредственно у входа в Кировоградский горсовет продолжается акция предпринимателей, торгующих поблизости Крытого рынка, которые протестуют против постройки в непосредственной близости от места, где расположены их торговые палатки, торговых помещений.

Напомним, что речь идет о территории перед домами № 25 и 23/34 по ул. 50-летия Октября. Идейным вдохновителем голодующих можно смело назвать небезызвестного лидера организации «Солидарность» - по крайней мере несколько раз он был замечен в активной беседе с предпринимателями.

Думается, что именно с его подачи торговцы считают, что здоровая конкуренция в Кировограде невозможна, и что новые соседи «задавят» в том числе и силовыми мерами их небольшой бизнес.

Впрочем, люди, бывавшие на спорном рынке, могли заметить, что голодающих намного меньше, чем торговых палаток. Дело в том, что мероприятие, организованное «Солидарностью» как массовая акция, нашло отклик в сердцах не всех торгующих.

Вчера в мэрию поступило обращение от 85 предпринимателей, чьи палатки расположены там же. В документе речь идет о враждебности, которая искусственно создается среди самих торговцев вследствие этой акции и просьба уладить конфликт.

Текст обращения предлагаем вашему вниманию: "Шановний Володимир Тихонович! Нас приватних підприємців, в кількості 85 чоловік, звернутися до Вас змусила ситуація, яка склалася на даний час щодо проведення торгівлі непродовольчими товарами з наметів по вул 50 років Жовтня, біля будинку №25.

Наші торпвельні місця розташовані на земельній ділянці, яку передано в оренду приватному підприємцю Хрикіну В.І. Всі домовленості щодо організації з ПП Хрикіним нас задовольняють, І ніяких непорозумінь у нас не виникало і не виникає.

Останнім часом ряд приватних підприємців, які торгують за адресою вул.. 50 років Жовтня, буд. №23/34 з наметів, наполягають на своїй точці зору; тобто, вступивши до організації «Солідарність», яку очолює Ярошенко В.І., проводять постійно акції, які компрометують діяльність ПП Хрикша В.І. в упорядкуванні торгівлі на призначеній йому ділянці. Нас їх акції протесту не задовольняють, І ми не хотіли ворожнечі між собою, на яку підштовхують окремі підприємці організації «Солідарність».

Наша думка така: якщо це «Солідарність», то вона повинна знаходити шляхи до миру, а не підштовхувати до незаконних акцій голодування та погроз в наш бік і бік влади. Ми не підтримували і не підтримуємо їх дії, І тому переконливо просимо Вас врахувати нашу думку та слушн пропозиції щодо подальшого здійснення торгівлі на земельнії ділянці, яку передано в оренду ПП Хрикіну та прийняти виважене рішення щодо цього!!!"