весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/6/paciyentiv_oblasnoyi_ditjachoyi_likarni.htm
Пацієнтів обласної дитячої лікарні будуть оперувати інструментарієм, купленим на кошти громади! У кіровоградській обласній дитячій лікарні відбулася урочиста передача хірургічного інструментарію, що був куплений на кошти Другого Великоднього Благодійного аукціону.

Нагадаємо, що цього року напередодні Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї пройшов Дргуий благодійний аукціон картин, які безоплатно передали художники та у результаті купили меценати. До участі в аукціоні Художня галерея Андрій Кадигроба та медіа-група «весь Кіровоград» запросили півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста!

За рахунок коштів, що їх заплатили за картини Людмила Шубіна та Олександр Тарасов, Андрій Табалов та Ксенія Виткалова, Андрій Карауш та Віктор і Катерина Стерпул, Сергій Компанієць та Людмила і Руслан Згривець, Олександр Дануца, Геннадій Заболотний та Ольга Руденко, Ірина Овчіннікова і Вадим Дмитрієв, а також Микола Онул і всі, хто придбав квитки на аукціон, було зібрано 25 560 грн. і придбано для обласної дитячої лікарні набір хірургічного інструментарію!

За словами головного лікаря Юрія Коблянського та дитячого хірурга Петра Онищенка, цього інструментарію вистачить для роботи хірургічного відділення лікарні на найближчі три-чотири роки.

Отже кіровоградці, чиї діти - на дай Господь! - потраплять до обласної лікарні - ви, ми, всі ми разом, - можемо розраховувати на те, що операція буде зроблена сучасним якісним інструментарієм і вправним руками хірургів. І все це - без копійки бюджетних коштів, тільки завдяки нашим з вами спільним зусиллям!

Фото Андрія Кадигроба дивіться тут!