весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/6/kirovograd_svjatkuvatime_den_yevropi.htm
Кіровоград святкуватиме День Європи! День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Його відзначають в країнах Європейського Союзу 9 травня, а в Україні офіційно, починаючи з 2003 р., щорічно у третю суботу травня.

15 травня у Кіровограді на площі ім. С.М. Кірова зустрічайте фестиваль «Єврофест 2010», присвячений Дню Європи в Україні.

Голова представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра розповів, що «Ми відходимо від практики, коли святкування відбувалося в одному місті. Головна мета всього цього – привернути увагу до регіонів та до всіх викликів і можливостей, які існують там, а також до діяльності, яку проводить Євросоюз».
Посол ЄС наголосив, що подібні заходи допомагають знайти нові можливості для співпраці українських регіонів з європейськими структурами.

У межах святкування заплановано презентації європейських країн євроклубами шкіл міста, виступи представників національних меншин області, різноманітні майстер-класи. Також в освітніх закладах краю проведуть тематичні виставки: «Європейська інтеграція України: сьогодення і майбутнє»; обласні конкурси плакатів «Моя Європа»; фотографій «Зустрінь Європу у своєму місті»; есе на тему: «Моя Кіровоградщина на шляху до Європи». Програмою заходів передбачено створення у загальноосвітніх закладах області Центрів Європейської Інформації.

Детальніше читайте тут.