весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/5/oblasna_ditjacha_likarnja_otrimaye.htm
Обласна дитяча лікарня отримає інструментарій для роботи на три роки вперед! У четвер, 6 травня об 11.00 у кіровоградській обласній дитячій лікарні відбудеться урочиста передача хірургічного інструментарію, що куплений на кошти, зібрані у результаті Другого Великоднього Благодійного аукціону.

Нагадаємо, що цього року напередодні Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї пройшов аукціон картин, які безоплатно передали художники та меценати. До участі в аукціоні Художня галерея Андрій Кадигроба та медіа-група «весь Кіровоград» запросили півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста.

За рахунок коштів, що їх заплатили за картини Людмила Шубіна та Олександр Тарасов, Андрій Табалов та Ксенія Виткалова, Андрій Карауш та Віктор і Катерина Стерпул, Сергій Компанієць та Людмила і Руслан Згривець, Олександр Дануца, Геннадій Заболотний та Ольга Руденко, Ірина Овчіннікова і Вадим Дмитрієв, а також Микола Онул, який вже після аукціону придбав ще одну роботу, зібрано 25 560 грн, і придбано для обласної дитячої лікарні набір хірургічного інструментарію.

За словами головного дитячого хірурга Петра Онищенка, цього інструментарію вистачить для роботи хірургічного відділення лікарні на найближчі три-чотири роки. Тож, запрошуємо журналістів та учасників аукціону на урочисте вручення інструментарію, яке відбудеться у четвер, 6 травня об 11.00 у кіровоградській обласній дитячій лікарні. До речі, дивіться фоторепортаж з самого аукціону тут!