весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/5/mistecka_akcija_vesnjanii_plener2010.htm
Мистецька акція "Весняний пленер-2010" запрошує глядачів! Сьогодні, 5 травня об 11.00 у Кіровоградському Дендропарку розпочинається мистецька акція «Весняний пленер-2010».

Проводять її Кіровоградський обласний художній музей, Мистецький факультет Кіровоградського державного педагогічного університету та Корпорація «XXI століття» за інформаційної підтримки медіа-групи «весь Кіровоград»

Мова йде про те, що до акції у Дендропарку будуть залучені кращі студенти Мистецького факультету КДПУ, адже пленер - це натуральні замальовки!

У ході пленеру планується, що біля трьох десятків студентів, а також десять вже досвідчених художників створють ескізи, а може і відразу готові витвори мистецтва, на яких буде зображено Дендропарк у пору цвітіння. Темою акції є тюльпани!!!

У результаті буде створено біля сотні робіт, серед яких компетентне журі обере кращі і сформує виставку в обласному музеї. До журі, до речі, увійдуть декан Мистецького факультету КДПУ Леонід Бабенко, завідуюча кафедрою образотворчого мистецтва Лариса Гарбузенко, директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко, та інші.

За результатами виставки, яка відбудеться у музеї у першій декаді червня, журі також визначить п'ятьох переможців, яким буде вручено цінні подарунки від Корпорації «ХХІ століття»!!!