весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/5/kirovogradskii_festival_obyednav.htm
Кіровоградський фестиваль об'єднав дітей мистецтвом (ФОТО)! Третій Міжнародний дитячий фестиваль «Об'єднаємо дітей мистецтвом» відбувся у Кіровограді, зібравши понад півтори тисячі дітей, півсотні колективів та вокалістів із Кіровограда, Новоукраїнки, Дніпропетровська, Кривого рогу, Броварів, а також із Сірії, Йорданії, Єгипту та Гвінеї.

За словами директора фестивалю, Олександри Ткаченко, фестиваль дуже дружній і творчий, він дозволяє учасникам і керівникам не лише змагатися у конкурсах по хореографії та вокалу, але й спілкуватися, отримувати нові знання на майстер-класах, виїжджати на спільні екскурсії і домовлятися про подальші культурні обміни. Саме тому 85% учасників фестивалю минулих років із задоволенням знову приїжджають до Кіровограду.

Завдяки медіа-партнерам, про фестиваль чимало знають в усій Україні, а спонсори і меценати допомагають зробити цей захід єдиним некомерційним фестивалем в Україні. Діти-учасники і колективи не роблять внесків за участь, не платять за виступи на концертах, майстер-класи і презентації, паради і прес-конференції. Крім того, для глядачів вхід на всі концертні заходи фестивалю теж абсолютно безкоштовний. Тому, звичайно, організатори свята – Олександра Ткаченко, Жанна Січкарь, Марина Байрамова і Вікторія Талашкевич – вдячні за допомогу і підтримку всім державним, бізнес і медіа-організаціям міста, області і країни. Окрема подяка – голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергію Миколайовичу Ларіну, під патронатом якого пройшов фестиваль цього року.

Серед інших приємних сюрпризів – співпраця із кіровоградським Дендропарком, на сцені якого тривала чотирьох годинна шоу-програма – відкриття фестивалю. А ще були майстер-класи у Центрі краси і здоров'я «Драйв» та у Будинку культури «Авіаторів», що у Державній Льотній Академії. Там же пройшла і конкурсна програма, за результатами якої були визначені переможці та володарі гран-прі і призу «Символ професійності». Останній отримали хореографі кіровоградського колективу «Конвалія».

Фото з фестивалю Руслана Бабина дивіться тут!