весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/5/diti_kirovogradshini_pochali_zminyuvati.htm
Діти Кіровоградщини почали змінювати світ на краще. Днями на Кіровоградщині відбувся тренінг «Змінимо світ разом», який проводився Дитячою екологічною громадською організацією «Флора» для дітей чиї батьки перебувають на заробітках.

Вже не одноразово представники організації ДЕГО «Флора» розповідають про проблеми дітей, чиї батьки перебувають на заробітках. З січня 2010р. спеціалістами організації було розпочато реалізацію проекту «Служба захисту дітей».

Провівши певні дослідження, організацією було обрано чотири регіони (Кіровоградський, Компаніївський, Знам'янський та Новомиргородський), в яких і здійснюється проведення кампанії направленої на допомогу дітям, яких торкнулася дана проблема.

«Змінимо світ разом» - таку назву мав тренінг , який було проведено для дітей Новомиргороду, Знам'янки, Компаніївки та Кіровограду. 25 дітей, що об'єднані однією проблемою, мають схожі труднощі, подолати які, іноді дуже складно самотужки, опинилися разом та мали три дні для спілкування та налагодження дружніх стосунків. Як зазначають керівники груп дітей, що приїхали, до того замкнуті та боязкі діти, нарешті стали розкутими та почали спілкуватися відкрито.

Програма тренінгу була побудована таким чином, щоб сприяти актуалізації інтерактивного, вербального та невербального спілкування. Дітям пропонувалося безліч вправ, завдань та ігор. Було організовано показ фільмів, проведення дискусій та презентацій. Слід звернути увагу на одне із завдань, в якому дітям пропонувалися різноманітні життєві ситуації, з якими вони зустрічаються в повсякденному житті, які вони вирішували разом, знаходили вихід та приймали рішення.

Тож, можна впевнено сказати, що даний захід був корисним та приніс безліч позитивних емоцій не лише дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах, а і для дорослих, які працюють із такими дітьми. Вони знайшли спільну мову навіть із тими, хто відмовлявся відкриватися для спілкування. Наразі вже відкрито консультаційний пункт, в якому можна отримати консультацію психолога та юриста.

Також, організатори планують проведення конкурсу дитячих малюнків «Сім'я очима дітей» та конкурс творів, які потім буде надруковано в окрему збірку. Також планується зйомка фільму на дану тематику.

Контактна особа:
Шестакова Людмила Володимирівна, тел.. (0522)27-04-63

Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, ПРООН та Благодійного фонду «Творчий центр «Каунтерпарт»