весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/31/splati_borgi_za_teplo__otrimai.htm
Сплати борги за тепло - отримай знижку! ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" з 1 червня по 1 вересня проводить акцію "В новий опалювальний сезон без боргів".

Метою акції є стимулювання споживачів до погашення боргів. Про це на сьогоднішній прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі повідомила Валентина Мусієнко, начальник відділу боргових зобовязань ДП "Кіровоградтепло".

Взяти участь в акції можуть фізичні особи споживачі послуг з централізованого теплопостачання, які надає ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА", які сплатять борг станом на 01.06.2010 року, за винятком споживачів, які користуються субсидією, пільгою.

Для участі в акції необхідно провести оплату боргу за послуги теплопостачання в будь-якому відділенні банку або в касі абонвідділу підприємства. Звернутись до абонентного відділу ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" за адресою: м. Кіровоград, вул. Кутузова 23/16, абонентний відділ, пред'явити чек або квитанцію про сплату боргу та зареєструватись як учасник акції. При собі мати паспорт, або інший документ, що посвідчує особу та ідентифікаційний код.

Кожному учаснику акції гарантовано буде надання знижки 20 % від нарахування за жовтень 2010 року.

Переможці не можуть передавати право на знижку іншим особам чи вимагати одержання її в грошовому еквіваленті.

Отримати роз'яснення щодо будь-яких умов цього положення про проведення акції можна за телефонами 56-15-02, 56-80-13 або за адресою: вул. Кутузова 23/16, абонентний відділ.