весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/31/pidozryuvanu_zatrimano_na_garjachomu.htm
Підозрювану затримано «на гарячому» під час отримання грошей від неіснуючої угоди. Днями працівниками Кіровського райвідділу міліції затримано 39-річну жительку Кіровограда, яка протягом трьох років скоювала шахрайства відносно жителів міста та області. На її рахунку більше 40 епізодів злочинної діяльності, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Способів шахрайства у аферистки було кілька, проте усі вони однаково приносили їй прибуток. Вона представлялася працівником теплопостачальних підприємств або соціальним працівником та безжалісно відбирала у людей останні копійки.

У більшості випадків потерпілими були пенсіонери та ветерани Великої Вітчизняної війни, люди у поважному віці з дуже низькими матеріальними статками, які беззастережно вірили у вигадані історії спритної аферистки про доплати до пенсій та оформлення пільг, безкоштовне встановлення автономного опалення і газових плит та інше. Зловмисниця відвідувала помешкання своїх жертв в таку пору дня, коли вони залишалися вдома самі, а родичі в цей час були на роботі. Видурені у громадян гроші жінка витрачала на власні потреби.

У результаті проведення низки оперативно-розшукових заходів правоохоронцями було затримано підозрювану «на гарячому» під час отримання грошей від неіснуючої угоди у сумі 4500 тисяч гривень. Стосовно особи порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство), санкції якої передбачають покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.

Працівники міліції звертаються до громадян з проханням, якщо вони або їх знайомі стали жертвою злочинних дій підозрюваної, негайно повідомити про дані факти до міліції, оскільки у правоохоронців є підстави вважати, що кількість скоєних кіровоградкою шахрайств є значно більшою.