весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/31/milicija_vidpovist_za_vbivstvo.htm
Міліція відповість за вбивство!! Завтра, 1 червня, о 10.00 біля Кіровоградського обласного управління МВС України за адресою вул. Дзержинського, 41 свідома громадськість розпочне акцію протесту проти свавілля міліціонерів, які катують та вбивають людей в Україні.

Молодь, студенти та їх батьки пройдуть траурною ходою до Кіровоградського обласного управління МВС України, під яке покладуть поминальні вінки, квіти та запалять свічки в пам'ять хлопця, вбитого Київським нелюдами в погонах.

Мета акції - висловити солідарність та співчуття родині та друзям загиблого а також заявити про готовність молоді по всій Україні контролювати розвиток цієї справи. Учасники акції вимагають, щоб справжні винуватці вбивства а також ті, хто допустив цю ситуацію і не завадив злочину, були покарані в повній мірі.

Акції солідарності пройдуть одночасно 1 червня о 10:00 в Києві, під відділком де вбили хлопця, та обласними управлінням УМВС та у містах: Рівне, Івано-Франківськ, Кіровоград, Ужгород, Хмельницький, Донецьк, Житомир, Львів, Євпаторія, Тернопіль, Харків та інші.

Нагадуємо, що днями дільничний міліціонер забрав 19-річного студента у районний відділок міліції Шевченківського району, а вже на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу.

Молодь об'єдналась навколо цієї події, адже якщо сьогодні залишити винних без покарання, то вже завтра трагедія може повторитися з будь-ким і в будь-якому місті України.