весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/31/kirovogradteplo_stimulyuye_spozhivachiv.htm
"Кіровоградтепло" стимулює споживачів до погашення боргів. ДК "Газ України" поставив перед усіма теплопостачальними підприємствами, у тому числі і перед ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА", умову - до 1 червня нинішнього року розрахуватись за, використаний в опалювальному періоді 2009-2010 років, природний газ в розмірі не менше 80 % від нарахованого, а до 1 жовтня - 100 %. За невиконання цієї умови, наступний опалювальний сезону може розпочатись невчасно. Про це на сьогоднішній прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі розповіла Валентина Мусієнко, начальник відділу боргових зобов'язань ДП "Кіровоградтепло".

"Така умова може бути виконана в разі повних розрахунків за отримані послуги з централізованого теплопостачання як фізичними, так і юридичними особами, - зауважила пані Мусієнко. - Окрім природного газу, основними статтями витрат є витрати на електроенергію, водопостачання та водовідведення, матеріали на ремонти обладнання, оплату праці та ін.".

Витрати на енергоносії в загальній кількості витрат складають близько 70 %. Тому, їх оплата є основною умовою сталої роботи підприємства.

На сьогоднішній день борги підприємству за отримані послуги складають майже 29 мільйонів гривень. Оплата населенням за надані послуги становить нині близько 60 %. Саме тому підприємтсво запроваджує акцію "В новий опалювальний сезон без боргів" , про яку сайт "весь Кіровоград" вже повідомляв.

Задача акції - отримати інші 40 % неоплачених населенням послуг.