весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/31/1_chervnja__svjatkuyemo_u_biblioteci.htm
1 червня - святкуємо у бібліотеці! Щороку, в перший день літа, ми вітаємо наших наймолодших громадян з Міжнародним днем захисту дітей. Усміхнені личка, палаючі захопленням очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на світі.

Саме 1 червня у відділах обслуговування Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Чижевського відбудеться багато цікавих і захоплюючих заходів. Бібліотека запрошує дітей та їх батьків, учителів та інших фахівців, які працюють з дітьми відвідати такі заходи.

Інтернет-центр опівдні, о 12:00, запросить на захоплюючу веб-екскурсію «7 Чудес світу». З метою збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь адміністратори центру підготували цікаві розповіді та ілюстрації з історії стародавнього світу. Разом з бібліотекарем ви здійсните подорож Інтернет-сайтами і побачите Александрійський маяк на острові Фарос та інші дива. У відділі можна домовитися про проведення веб-екскурсії на замовлення.

А об 11:00 у відділі мистецтв відбудеться презентація творчих робіт учнів дитячої художньої школи ім. О. Осьмьоркіна «Мистецтво пластичного мислення: клас скульптури викладачів Л.Л. Ходак, Г.Л.Печенкової, В.Г. Плітіна» . На виставці представлені два основних типи скульптури: 55 робіт круглої скульптури та 32 рельєфи. Роботи демонструють як різними способами створюється об'єм у скульптурі та на площині. Їх об'єднує дивовижний, недитячий талант виконання, здається, що фігурки ось-ось оживуть і почнуть рухатися: козак з майже справжніми шаблями, дівчина перегорне сторінку книжки… Експозиція працюватиме протягом місяця і у відділі можна замовити міні-екскурсію.

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Чижевського спільно з обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді організували фотовиставку «Світ очима дитини». На виставці представлені роботи юних фотоаматорів, гуртківців станцій юних техників області, переможців фотоконкурсів. Відвідувачів фотовиставки очікують нестандартні, цікаві фотороботи. Автори робіт не претендують на високий професіоналізм: швидше, їх фотографії - це спроба відобразити щасливі моменти швидкоплинного дитинства і висловити своє ставлення до світу. Оцінювати ці роботи варто в першу чергу за їх безпосередність і емоційність. Виставка буде працювати у відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук з 28 травня по 30 червня 2010 року і подарує всім відвідувачам позитивні емоції та добрі почуття.

Наголошуємо: замовлення та відвідування всіх заходів - БЕЗКОШТОВНЕ!

Чекаємо на Вас з понеділка по четвер з 10:00 до 19:00, у п'ятницю та суботу - з 10:00 до 18:00. Неділя – вихідний.