весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/30/online_proekt_personi_ukrayinskogo.htm
On-line проект "Персони українського театру!" У понеділок, 31 травня о 15:00 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться презентація спільного мультимедійного on-line проекту «Єлисаветградський абрис. Персони українського театру».

У проекті представлені матеріали фондів ОУНБ ім.Д.І.Чижевського та Кіровоградського обласного краєзнавчого музею (з відділом – меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького) до 170-річчя від дня народження М.Кропивницького, 165-річчя від дня народження М.Садовської-Барілотті, пам'ятних дат М.Садовського та П.Саксаганського, 40-річчя Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

У бібліотечній частині проекту представлено 9 бібліографічних покажчиків: зокрема «Бібліографічний покажчик видання творів М.Л.Кропивницького» та ін.

У блоках музейних експозицій представлено фотокартки – оригінали кінця ХІХ – початку ХХ століть, поштові листівки, літературні здобутки М.Садовського, рукописи творів і прижиттєві видання М.Кропивницького та І.Тобілевича. Зацікавленість викликають платівки із записом голосу і виконання творів української літературної і музичної класики майстра сцени, та сатиричні зображення трупи Марка Лукича Кропивницького. Значна частина предметів вперше представлена на огляд громадськості. Запрошуємо на презентацію!