весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/30/obyednayemo_zusillja_dlja_zhittja_ditei.htm
Об'єднаємо зусилля для життя дітей без насилля! Щороку 1 червня – це свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно, цього дня Дитяча Екологічна громадська організація «Флора», проводить різноманітні акції, в яких піднімає важливі питання захисту прав дітей.

«Ця рука –ніколи не вдарить дитину!» - під таким гаслом пройде акція, метою якої є привернути увагу жителів Кіровоградщини до проблеми насилля над дітьми. В організації і проведенні акції приймуть участь самі діти, з'ясовуючи у перехожих їх думку про насилля та його прояви. Адже, всі ми, майже кожного дня, зустрічаємося із таким негативним явищем , як насилля. Прояви воно має різноманітні,тому-що це, не тільки фізичне знущання, а також психологічний та моральний тиск. До болю сумним є те, що не обходить насилля стороною і наших дітей, які є найбільш незахищеною частинкою суспільства.

Обличчя насилля та його прояву, вони зустрічають не тільки на вулиці, у школі, але і вдома, там, де б здавалося, мають шукати захисту та піклування

Тож, 1 червня (з 10.00), діти міст Кіровограда (ЗОШ №24,№5,№3), Северинки, Знам'янки та Компаніївки, вийдуть на вулиці міст для проведення акції. А кожен з нас, хоча б почавши з цього дня, має поглянути в очі цим дітям, подивитися навкруги, адже вони поруч з нами і так чекають на нашу підтримку та захист.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в організації та проведенні акції. Контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна ,тел. +38(0522)27-04-63

Проведення даного заходу стане можливим за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, ПРООН та Благодійного фонду «Творчий центр «Каунтерпарт»