весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/30/byespryedyel_u_kirovogradi_mati_bachila.htm
Бєспрєдєл у Кіровограді: мати бачила, як в міліції калічать її сина! У Кіровограді у Ленінському райвідділі міліції дуже сильно побили трьох хлопців, один з яких неповнолітній. Медичну допомогу вже кілька днів не надають.

Імена хлопців: Маленко Денис В'ячеславович, Іванченко Сергій Сергійович – неповнолітній, Бондар Андрій. Ось що розповіла мені Наталя Маленко, мама Дениса:

23 травня її син з двома друзями був у клубі на дискотеці. Туди прийшли п'яні співробітники УБОП і почали по-хамськи чіплятися до хлопців - мовляв, зараз всіх "построять", обзивати їх і т.п. Зав'язалася суперечка, і один з УБОПівців, Подкладенко, ударив Андрія Бондаря головою об коліно. Почалася бійка.

Дениса Маленка забрали 23 травня практично з дому, зі сходів перед квартирою. За що - батькам не сказали: "Звертайтеся до райвідділу". У райвідділі батьки сиділи до глибокої ночі, але їм знов нічого не сказали. Згодом почулися крики. Наталя Маленко і Людмила Іванченко, мама неповнолітнього Сергія, по пожежній драбині залізли під вікно другого поверху і побачили, як чотири міліціонери страшно б'ють їхніх дітей, закутих у наручники.

Наталя почала стукати у вікно і кричати: "Припініть їх бити!". Мєнти закрили жалюзі і продовжили

Зараз хлопці на ІТТ на вул.Жовтневої революції, медичну допомогу їм не надають. Мати знає, що лікар у них був, і що була судмедекспертиза, але результати обстеження невідомі - кажуть, це таємниця слідства. Скоріше за все, мєнти просто тягнуть час, щоб зійшли побої.

Мати бачила сина, коли його виводили-заводили - каже, побитий до невпізнання, ледве ноги волочить. Вже 6 днів він без медичної допомоги. Найближчий суд про призначення запобіжного заходу буде лише в середу. Обвинувачення висунуть у понеділок...

Батьки хочуть, щоб їхніх дітей відправили у лікарню і зробили діагностику внутрішніх органів, рентген тощо, бо підозрюють серйозні внутрішні ушкодження. Вони вже зверталися у прокуратуру області і Ленінського району - все марно.

Хто може - допоможіть! Журналісти - розголосом. Можливо, у Кіровограді є толковий адвокат, якого не зможуть не пустити до хлопців, який не дасть зам'яти це діло і залишити їх без медичної допомоги... Одного хлопця в міліції вже убили. Давайте для початку витягнемо разом хоча б цих!

Телефони батьків:
Наталя: (095)166-41-38
Людмила: (099)962-10-91

Хто може допомогти їм - хоча б порадою (але толковою, не смикайте їх без діла, бо - самі розумієте), кому потрібна додаткова інформація - зателефонуйте їм і не дайте замовчати цю справу.

Дістало, що Україна перетворюється у "державу неляканих ментів". З озброєної людини питати треба в десять разів суворіше, ніж з неозброєної. З людини, що представляє державу, - в десять разів суворіше, ніж зі звичайної людини. Таку кару, як побиття, не може призначати навіть суд, який має право карати. А менти права карати не мають взагалі. Навіть найгірших злочинців вони повинні вміти затримувати без каліцтв. За побиття людини міліціонер має відповідати, як звичайна людина за вбивство!

автор - Олена БІЛОЗЕРСЬКА