весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/28/javorivskii_vsi_rozumiyut_sho_byudzhet.htm
Яворівський: Всі розуміють, що бюджет це порожняк! Сьогодні у Кіровограді відбулась прес-конференція Володимира Яворівського, народного депутата України. Пан Яворівський традиційно розповідав та аналізував не лише проблеми кіровоградського регіону, а й загальнодержавні. Зокрема, мова йшла про бюджет, зміни в законодавствах та реформи, що їх запроваджує нова влада, - повідомляє кореспондент сайту "весь Кіровоград".

Володимир Яворівський зауважив, що нині відбувається фронтальний наступ на українську мову, фактично об'єднуються російська та українська кіноіндустрії, в Україні російську мову ставлять наряду з державною. Безпардонно здаються національні інтереси. На думку пана Яворівського, команда нового президента, з ним на чолі, за два місяці своєї роботи здала більше національних інтересів, ніж всі разом попередні президенти за роки свого правління. «Росія, мені здається, не дуже й просить, а тільки натякає, що було б непогано ось це чи це, і все, готово», - сказав пан Яворівський.

Зачепив народний депутат і питання бюджету. «Всі розуміють, що бюджет це порожняк. Розуміння прийде до людей ближче до осені, коли зміни «пройдуть через гаманець» українців, - вважає Володимир Яворівський. – Суспільство відчує все дуже швидко. Це стосується і просування тих рішень про підняття пенсійного віку для жінок, і скорочення виплат військовослужбовцям».

«Тож, загроза в нас одна і на Кіровоградщині ще цікавіше, ніж у Києві», - підсумував Володимир Яворівський.