весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/28/centralnii_skver_u_kirovogradi.htm
Центральний сквер у Кіровограді реконструюють за рахунок підприємців. Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, звернувши увагу на незадовільний стан Центрального скверу, почав вести переговори з підприємцями, чиї об'єкти тут розміщуються, переконуючи їх у необхідності реконструкції скверу, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Вони на це погодилися, але перший запропонований ними варіант не влаштував ні міського голову, ні територіальну громаду. Зараз підприємці почали пропонувати інші варіанти, які були розглянуті на нараді, що відбулася минулої середи.

Наразі пропонується знести торговельно-побутовий комплекс «Золоті куполи» (він явно відслужив своє) і спорудити на його місці новий, сучасний. Стосовно цього проекту буде проведено конкурс та обрано найкращий варіант, який має задовольнити усіх майбутніх власників та орендарів.

Йдеться і про реконструкцію підземних сховищ, що під сквером - у першу чергу про заміну водопроводу, що тут прокладено.

– Головне – не тупцювати на місці, адже подібна нарада вже четверта, а підприємці усе не наважаться дати остаточну згоду на участь у реконструкції, – зазначив міський голова. – А в тому, що сквер буде реконструйовано, не сумнівайтесь. І якщо не міська влада буде наполягати на реконструкції, то громада міста примусить це зробити.

Після таких рішучих слів представники бізнесу погодилися, що нинішній стан скверу не задовольняє їх. Але при цьому підприємці висловили пропозиції, що потрібно документально визначити умови, на яких вони вкладатимуть кошти у зведення нового торговельного комплексу.

За результатами цієї наради фахівцям буде доручено розробити ескізний проект з урахуванням вимог ймовірних учасників реконструкції та визначенням приблизної вартості будівельних робіт.