весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/vlada_vvazhaye_sho_nizki_tarifi_zaganjayut.htm
Влада вважає, що низькі тарифи заганяють комунальників у боргову яму. У боргах, як у шовках. Комунальні підприємства області, що забезпечують тепло – та водопостачання, сьогодні на своїх рахунках продовжують накопичувати чималі борги. Посадовці причину вбачають у низьких тарифах, що й заганяють комунальників у боргову яму, - пише сайт КОДТРК.

Минулого року опалювальний сезон область розпочинала із загальним боргом за спожитий природний газ у розмірі сто дванадцять мільйонів гривень. Завдяки його реструктивізації та часткового погашення цю суму вдалося зменшити до сорока мільйонів. Закінчився черговий опалювальний сезон і область знову із майже старим боргом – сто мільйонів гривень. Якщо підприємства теплоенергетики області не прискорять процес розрахунків, то газопостачальники обіцяють до першого жовтня відключити їх. І наступний опалювальний сезон в області знову - під загрозою.

Не поступається тепловикам за розміром свого боргу і підприємство «Дніпро - Кіровоград». Більше шістдесяти мільйонів гривень. Левова частка – це борг за спожиту електроенергію та заборгованість із заробітної плати. У свою чергу з «Дніпро - Кіровоград» не розрахувалися водопостачальні підприємства Кіровограда, Світловодська, Знам'янки та Олександрії. Останнім знову погрожують обмежити подачу води.

На сьогодні стан розрахунків населення в області за тепло – вісімдесят відсотків, за воду, взагалі рекордне по Україні, дев'яносто дев'ять відсотків. Низькі тарифи, неекономне використання енергоносіїв та нецільове використання коштів – ось головні причини утворення значних боргів на цих комунальних підприємствах. Ультиматуми у вигляді відключення, як показує досвід, ситуацію кардинально не змінюють. Тим паче, що у кінцевому результаті страждає населення області, що досить сумлінно сплачує за спожиті послуги. Тому проблема – відкрита.