весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/spivrobitniki_sbu_zatrimali_na.htm
Співробітники СБУ затримали «на гарячому» міліціонера-хабарника! 22 травня цього року співробітники СБ України спільно із працівниками внутрішньої безпеки УМВС України у Кіровоградській області затримали «на гарячому» дільничного інспектора Світловодського райвідділу УМВС України, - повідомляє прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

Правоохоронець вимагав хабара у місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за умисне ухилення від сплати аліментів на неповнолітню доньку.

За матеріалами СБУ органами прокуратури стосовно дільничого інспектора порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

З початку цього року за ще двома фактами хабарництва з боку працівників міліції за матеріалами СБУ органами прокуратури порушено кримінальні справи за ст.368 Кримінального кодексу України.
Наприкінці квітня в обласному центрі співробітники СБУ затримали ще одного дільничного інспектора на хабарі. Гроші йому давала жінка за непритягнення її чоловіка до адміністративної відповідальності, у зв'язку з нанесенням останнім тілесних ушкоджень місцевому жителю.

У січні 2010 року припинено протиправну діяльність старшого інспектора Ульяновського РВ УМВСУ, який вимагав і отримав хабар від селянки за непритягнення до кримінальної відповідальності її сина.
Для реагування на повідомлення громадян про протиправні дії з боку посадовців в УСБУ в Кіровоградській області впроваджені гарячі лінії. За телефонами 36 06 13 та 22 07 08 громадяни можуть повідомити про факти корупційних дій, такі як: вимагання та отримання хабара; протиправні дії представників правоохоронних та судових органів тощо. Інформація, яка надійде, обов'язково буде перевірена. За її результатами згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення. Телефони довіри працюють цілодобово.