весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/pershii_ostannii_dzvinok_prolunav.htm
Перший останній дзвінок пролунав у Кіровограді! У кіровоградській школі #31 у четвер, 27 травня відлунав перший цьогорічний останній дзвоник у нашому місті. Гостем на святі був і член Кіровоградського виконавчого комітету, голова обласної організації ХДПУ Геннадій Заболотний

Геннадій Вадимович привітав зі святом школярів та вчителів: «Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань! Упродовж року учні вашої школи долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності! Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання, а випускники сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя! Бажаю вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, доброго здоров'я і миру у вашому домі!»

Гості свята відзначили чудову організацію дійства – за словами Геннадія Заболотного, це було схоже на гарну добре зрежисовану театралізовану виставу, де кожен елемент був на своєму місці і гармонійно доповнював один одного. Був тут і останній вальс випускників, і випускання голубів першокласниками. Загалом, все пройшло тепло, нестандартно і по-сімейному, у чому безумовна заслуга і вчителів, і компетентного директора.

P.S. Востаннє останній дзвінок пролунає у Кіровограді
цього року у вівторок, 1 червня – у школі «Мрія»