весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/kruglii_stil_na_temu_vil__snid.htm
Круглий стіл на тему ВІЛ СНІД відбудеться у Кіровограді. Темою круглого столу, який пройде 28 травня, є напрямки співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування із громадськими організаціями що опікуються питаннями соціального та правового захисту ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД людей.

Сучасний стан медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та профілактики ВІЛ-інфекції як на Україні в цілому, так і на Кіровоградщині створює реальну загрозу для населення області. В цьому переконані фахівці неурядових організацій, які опікуються вирішенням проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та представники медичних установ, відповідальних за протидію ВІЛ-інфекції.

З метою пошуку шляхів вирішення проблем, представники органів влади та неурядові громадські організації проведуть засідання "круглого столу", який відбудеться 28 травня з 10:00 до 12:00 в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій обласної державної адміністрації (за адресою: вул. Карла Маркса, 55, 8 поверх).

Сучасні темпи поширення ВІЛ-інфекції на Кіровоградщини, призвели до того, що обласний центр профілактики та боротьби зі СНІД, майже щотижня фіксує збільшення чисельності ВІЛ-інфікованих серед населення області!

Для забезпечення медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД, та профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції, в кожному районі створені кабінети «Довіри» та функціонують кабінети інфекційних захворювань. В області діє обласний центр профілактики та боротьби зі СНІД. Разом з тим, сучасний стан розповсюдження СНІДу на Кіровоградщині викликає занепокоєння серед населення. Такі результати засвідчив громадський моніторинг доступності медичних послуг для людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та доступу населення до тестування на ВІЛ, проведений Кіровоградською обласною благодійною організацією «Відкрите серце».

Власне ініціаторами заходу і виступили активісти КОБО «Відкрите серце», для пошуку шляхів вирішення проблем, виявлених під час моніторингу, вони, разом з управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, зберуть за круглим столом представників органів обласної та місцевої влади, медиків та неурядовців, які займаються протидією поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та наданням допомоги ВІЛ-інфікованим людям.

Ведучий заходу: Бочаров-Туз Володимир – координатор моніторингових програм обласної громадської організації Творче об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості».

До участі у заході запрошені:
- Представники управління охорони здоров'я, управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації;
- Представники Кіровоградської міської ради;
- Лікарі-практики;
- Громадські організації, які опікуються вирішенням проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

Організатори заходу:
управління з питань внутрішньої політики
та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації,
тел. 24-44-83, 22-24-79, e-mail управління: elisabet@romb.net
Кіровоградська обласна громадська організація
«Відкрите серце», контактна особа – Ярославська Аліна,
тел.27 28 26, 099 759 6869, e-mail: yaroslavskaya@inbox.ru