весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/kru_kirovogradshini_vijavilo_porushennja.htm
КРУ Кіровоградщини виявило порушення на 230 мільйонів! Протягом січня-квітня поточного року контрольно-ревізійним управлінням в Кіровоградській області виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму понад 230 млн.грн. При цьому втрати фінансових та матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушення законодавства склали понад 8,4 мільйони гривень, а втрати, допущені внаслідок неефективних управлінських дій – майже 1,3 млн.грн., - повідомляє прес-служба КРУ в Кіровоградській області.

Спеціалісти контрольно-ревізійної служби в області протягом зазначеного періоду, зосереджували свою увагу не лише на виявленні порушень, а й на вжитті заходів щодо їх упередження у подальшому, на виявлені та аналізі чинників, що призводить до невиправданих втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави, на відшкодуванні незаконних та зайво витрачених бюджетних коштів, державного і колективного майна. Протягом зазначеного періоду проведено 122 ревізії певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності. За матеріалами проведених контрольних заходів порушено 4 кримінальні справи. За порушення фінансової дисципліни органами ДКРС до адміністративної відповідальності притягнуто 218 посадових осіб. До дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 151 посадову особу. За результатами контрольних заходів, якими виявлені порушення чинного законодавства, керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 145 управлінських рішень. За вимогами органів КРУ на підприємствах, в установах і організаціях проводилась робота з відшкодування виявлених збитків, усунення інших порушень фінансової дисципліни, притягненню до відповідальності винних осіб. Завдяки реалізації комплексу заходів підрозділами контрольно-ревізійного управління забезпечено надходження фінансових ресурсів на суму 1,6 млн.грн.

У межах наданих прав і повноважень державною контрольно-ревізійною службою вжито заходи, завдяки яким забезпечено відшкодування і поновлення незаконних та не за цільовим призначенням проведених витрат, недостач фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 4,2 млн. гривень.