весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/konkurs_na_uchast_u_lokalnii_molodizhnii.htm
КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ЛОКАЛЬНІЙ МОЛОДІЖНІЙ ШКОЛІ З ПРАВ ЛЮДИНИ! Оголошується конкурс на участь у Локальній молодіжній Школі з прав людини, що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного фонду «Відродження».

Школа є черговим навчальним заходом національної освітньої програми «Розуміємо права людини»!

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 28 років, які представляють громадські організації або навчаються на соціально-педагогічних факультетах вузів міста Кіровограда та Кіровоградської області.

Учасники повинні мати мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, цікавитись питанням дотримання прав людини у пенітенциарній системі, бажання працювати з уразливими групами населення, зокрема, підлітками із девіантною поведінкою, ув'язненими особами, тощо, співпрацювати або бути зацікавленими у співпраці з громадськими організаціями Кіровоградської області.

Учасники Школи зможуть:
- отримати основи знань про права людини та механізми їх захисту, про окремі важливі поняття суміжні з правами людини;
- дізнатися про особливості функціонування пенітерциарної системи України та дотримання прав людини в ній;
- здобути уміння та навички, що є важливими для активних дій спрямованих на підтримку та захист прав людини;
- сформувати власну позицію щодо окремих сучасних суспільних процесів, ґрунтуючись на принципах прав людини.

Школа проходитиме з 1 по 7 липня 2010 року в Кіровоградській області. Точні дані про місце проведення Школи будуть повідомлені учасникам пізніше!

Організатори забезпечують проживання (окрім учасників,що проживають в м. Кіровоград) та харчування учасників Школи, витрати на проїзд до місця проведення Школи та у зворотньому напрямку (при наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або поїздом загального чи плацкартного рівня, за умови відвідування всіх заходів Школи).

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. Критерії відбору для участі у Школі є наступними:
• Відповідність формальним крітеріям Школи (вік від 18 до 28 років, проживання або навчання в Кіровоградській області, вчасне подання повного комплекту документів на конкурс для участі у Школі),
• Наявність мотивації та планів активно діяти на підтримку та захист прав людини, спроможність застосовувати отримані на Школі знання та навички на практиці,
. Зацікавленість у роботі по сприянню дотримання прав людини у пенітенциарній системі, бажання працювати з уразливими групами населення, зокрема, підлітками із девіантною поведінкою, ув'язненими особами, тощо,
• Бажання співпрацювати з правозахисними організаціями, в першу чергу Кіровоградської області, та іншими випускниками програми «Розуміємо права людини»,
• Претендентами не можуть бути учасники минулих Шкіл та семінарів з прав людини програми «Розуміємо права людини».

Для участі у конкурсі необхідно:
Крок перший: Зареєструвати свою кандидатуру на участь у Локальній молодіжній Школі з прав людини та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури.

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у Школі
можна у два способи:

1) Заповнити реєстраційну анкету он-лайн
2) Завантажити формуляр реєстраційної форми у форматі MS WORD
3) Можна також отримати форму електронною поштою від організаторів, звернувшись із запитом та надіслати заповнений формуляр електронною поштою.

Крок другий: Опрацювати розміщені на сторінці програми навчальні матеріали та підготувати і надіслати есе (обсяг до однієї сторінки) на одну із зазначених тем.

Навчальні матеріали та теми есе можна завантажити на цій сторінці нижче або отримати електронною поштою від організаторів, звернувшись із запитом. Підготовлені есе треба надіслати організаторам електронною поштою з поміткою «На конкурс в регіональній школі»

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, а есе прийнятим на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів. Просимо звернути увагу, що документи повинні надійти не пізніше 17.00, 15 червня 2010 року! Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 20 червня 2010 року.

Контакти організаторів для надсилання реєстраційних форм (у разі заповнення у форматі MS WORD), есе та отримання додаткової інформації: Юлія Бочарова-Туз (моб. тел..0979985040, 0996859300) або Марія Ясеновська (моб. тел.: 050 4023456)