весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/kilkist_zlochiniv_v_rozvazhalnih.htm
Кількість злочинів в розважальних закладах Кіровоградщини збільшилась. Останнім часом на території Кіровоградської області збільшилася кількість злочинів, скоєних в приміщеннях розважальних закладів та на прилеглих територіях, у тому числі тих, які працюють в нічний час, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Через недбале ставлення адміністрацій деяких кафе, ресторанів та нічних клубів до питань безпеки своїх відвідувачів, громадяни постійно ризикують або стають жертвами злочинів та правопорушень.

Не зважаючи на рекомендації керівництва УМВС України в Кіровоградській області щодо необхідності облаштування відповідних приміщень пристроями «термінового виклику» міліції, засобами відеоспостереження та забезпечення постійної присутності працівників охорони – питання, у більшості випадків, так і залишається не вирішеним. Як наслідок, біля таких закладів збираються групи осіб, які, перебуваючи у нетверезому стані, здатні скоїти тяжкі злочини.

Працівники міліції вже констатують сумні наслідки...
Так, минулих вихідних біля одного з розважальних закладів у центрі міста, після першої години ночі, було скоєно напад на 22-річного кіровоградця. Потерпілого підслідкувала особа, яка у підсумку завдала молодому чоловіку важкого ножового поранення.

Інша група осіб, що відпочивала поряд, скоїла розбійний напад на очах відвідувачів та адміністрації того ж закладу відпочинку.
Серед потерпілих – двоє працівників міліції (карного розшуку та боротьби з організованою злочинністю).

Завдяки вжитим співробітниками органів внутрішніх справ заходам, усі ці злочини розкрито, підозрюваних затримано, відносно них порушено кримінальні справи.

За словами заступника начальника УМВС в області Олега Вітюгова, на території обласного центру зареєстровано 111 злочинів та правопорушень, які скоєно поряд або безпосередньо в розважальних закладах під час відпочинку людей. З них 47 випадків нанесення тілесних ушкоджень, 53 крадіжки, 6 грабежів, 5 розбійних нападів.

Тож правоохоронці ще раз звертаються до усіх власників розважальних закладів з проханням:

- забезпечити належний порядок в приміщеннях та поряд з ними, у тому числі із використанням технічних засобів охорони;
- не залишати поза увагою відвідувачів, які знаходяться у нетверезому стані;
- у разі виникнення конфліктних ситуацій негайно повідомляти про такі факти працівників міліції.

А батькам необхідно приділяти більше уваги своїм дітям та цікавитись, де вони знаходяться у нічний час, в компаніях яких людей відпочивають, чим взагалі займаються в години дозвілля.

У громадян є також можливість завчасно з'ясувати ситуацію щодо можливих проблем окремого закладу із забезпечення безпеки своїх клієнтів. Для цього їм необхідно звернутися на телефон довіри ВДСО при УМВС в області (0522) 33-15-08.