весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/27/den_teatru_svjato_u_novoukrayinci.htm
День Театру: Свято у Новоукраїнці! «Весь світ – театр, і люди в нім - актори…» Ці вічні слова великого англійського драматурга Шекспіра дуже точно відображають дійсність незалежно від часу – яке б століття не було, люди залишаються людьми, з своїм світосприйняттям, почуттями, проблемами.

26 травня у Новоукраїнській школі #8 пройшло театральне свято, присвячене 170 річниці з дня народження нашого славного земляка Марка Кропивницького. Про це сайту "весь Кіровоград" розповіла керівник євроклубу "Веселка", що діє у школі, вчитель Людмила Талашкевич.

За її словами, найменші школярі, члени шкільного євроклубу «Веселка», представили на суд глядачів мюзикл на англійській мові «Лев та миша». А старші школярі з величезним задоволенням ставили п'єси М.Кропивницького, Т. Г Шевченка, О.С.Пушкіна, С.Васильченка. Українські та циганські костюми, сучасний одяг, зроблені своїми руками декорації – все це надавало дійству чарівності та неповторності.

Акторами були як діти, так і вчителі, і це був гарний місточок взаєморозуміння та задоволення від гарно зробленої справи!!!