весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/26/za_dva_dni_u_kirovogradi_vijavleno.htm
За два дні у Кіровограді виявлено 26 грубих порушень Правил дорожнього руху! Задля забезпечення охорони громадського порядку, недопущення надзвичайних подій на автотранспорті та припинення порушень Правил дорожнього руху з 21 по 23 травня 2010 року працівниками міліції у нічний час проведено відпрацювання міста Кіровограда.

Для проведення відпрацювання загалом було залучено 15 автопатрулів. В результаті вжитих заходів співробітниками органів внутрішніх справ та інспекторами ДАІ біля місць відпочинку громадян було виявлено та задокументовано 26 грубих порушень ПДР України, з яких 11 фактів – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. На спеціальний майданчик ДАІ доставлено 7 одиниць автомобільної техніки правопорушників.

Завдяки зусиллям працівників міліції під час відпрацювання не допущено жодного ДТП, скоєного водіями у нетверезому стані, а також порушень громадського порядку та злочинів на маршрутах патрулювання, інформує ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.