весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/26/u_kirovogradskih_ditsadkah_stvoryuvatimut.htm
У кіровоградських дитсадках створюватимуть додаткові групи! Наявні в Кіровограді дитячі садочки, на жаль, не спроможні прийняти всіх дітей дошкільного віку. Саме тому міський голова Володимир Пузаков одним із пріоритетних завдань міської влади вважає збільшення в них кількості груп та створення в обласному центрі нових дошкільних закладів. Задля з'ясування можливостей таких груп він побував минулого тижня в яслах-садочку №54 "Чебурашка" по вулиці Гайдара, 26, - повідомляє Р.К.С. з посиланням на "Вечірню газету".

Тут нещодавно відкрили одну нову групу. В її кімнатах зроблено капітальний ремонт, встановлено нові меблі. Допомогли гуманітарному департаменту міської ради в цьому батьки дітей, яких тепер там виховують і навчають, та кіровоградські підприємці.

Варто згадати і про діяльну участь у розширенні садочка його колективу на чолі із завідуючою Анастасією Бровко.

Однак навіть зараз, після відкриття ще однієї групи, батьки 123 дітей чекають можливості влаштувати їх саме в "Чебурашку». Справа в тому, що приміщення двох груп на другому поверсі вже кілька років займає бібліотека-філія №1 міської централізованої бібліотечної системи. Звичайно, пропагувати літературу – справа серйозна і шляхетна, але таке сусідство створює масу незручностей. Саме місце, де розташований садочок, – затишне й малолюдне. Для дітей це, звичайно, на краще, а от багато потенційних клієнтів бібліотеки сюди просто не доходять. І приміщення, за словами бібліотекарів, для книгозбірні не зовсім зручне.

Кіровоградський міський голова неодноразово висловлював занепокоєння тим, що приміщення колишніх садочків використовують не за призначенням і завжди підтримував створення дошкільних закладів у тих районах, де в них є потреба (саме з його ініціативи було відкрито дошкільні групи у ЗОШ № 26, на черзі – відкриття їх у ЗОШ № 21). Тож Володимир Пузаков поспілкувався зі співробітниками обох закладів – дитсадка та бібліотеки – й пообіцяв, що для книгозбірні буде знайдено нове приміщення. А у звільнених кімнатах розмістять нові групи.