весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/26/u_kirovogradi_vstanovljat_pamjatnik.htm
У Кіровограді встановлять пам'ятник Тарковському! Домовленість про фінансову участь в цьому проеті російської сторони досягнуто під час зустрічі міського голови Володимира Пузакова з керівником представництва «Россотрудничество в Украине» Костянтином Воробйовим, - повідомляє "Вечірня газета".

Відомий поет та перекладач Арсеній Олександрович Тарковський - наш земляк, народився 25 червня 1907 року в Єлисаветграді. У Кіровоградському колегіумі функціонує музей поета.

Співпраця Кіровоградської міської ради з «Россотрудничеством в Украине» стала основною темою зустрічі, в якій взяли участь, окрім названих осіб, очільники підрозділів міської ради та керівники осередків проросійських громадських організацій та партій. Після обговорення перспективи фінансової участі російської держави в побудові пам'ятника Арсенієві Тарковському та співробітництва в царинах культури й освіти члени російської делегації оглянули центр Кіровограда, зустрілися з колективом обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського, студентами Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна», відвідали музей Арсенія Тарковського та Фортечні вали.