весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/26/u_kirovogradi_pereimalisja_pozhezhnoyu.htm
У Кіровограді переймалися пожежною безпекою ринків. Питання пожежної безпеки місць з масовим перебуванням людей пріоритетне у діяльності ГУ МНС Кіровоградщини.

Ринки області мабуть самі багатолюдні місця, тому їх протипожежний стан зажди у полі зору інспекторів держпожнагляду. Щорічно це питання розглядається на рівні обласної державної адміністрації. Днями тут відбулася нарада за участю губернатора Сергія Ларіна, начальника ГУ МНС генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака, його заступника (керівника територіального органу держпожнагляду) полковника служби цивільного захисту Ігоря Парфьонова та власників ринків, на якій розглядалося питання виконання приписів щодо усунення недоліків у протипожежному захисті ринків різних форм власності на території області.

Губернатор наголосив на важливості даного питання та визначив стратегічні завдання у його вирішенні, а саме: приведення об'єктів торгівлі у належний протипожежний стан, гарантування безпеки працівників та покупців, безконфліктне розв'язання існуючих проблем. Головний пожежний інспектор Кіровоградщини більш детально зупинився на недоліках у протипожежному захисті кооперативних та приватних ринків. Результатом обговорення стало визначення шляхів та термінів усунення недоліків, - повідомляє центр пропаганди ГУ МНС у Кіровоградській області.