весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/26/kirovogradski_pidpriyemci_ne_torguvatimut.htm
Кіровоградські підприємці не торгуватимуть "з асфальту". З першого червня з вулиці Карла Маркса (біля готелю «Київ) та Преображенської (біля магазину «Мурай» та Будинку профспілок) підприємці, які торгують продовольчими та непродовольчими товарами, мають піти звідти. В іншому випадку вони працюватимуть уже незаконно, оскільки закінчиться термін дії наданих їм дозволів. Про це йшлося під час засідання виконкому Кіровоградської міської ради, - повідомляє vechirka.com.ua.

Власне, торговці вже працюють там незаконно, адже ці місця вилучено з дислокації позамагазинної торгівлі, однак підприємцям дали певний час для того, аби вони перебралися в інше місце.

Міський голова Володимир Пузаков нагадав, що він неодноразово наголошував на необхідності упорядкування місць торгівлі у невстановлених місцях на території Кіровограда.

– У нас достатньо в місті магазинів, 24 ринки, які не повністю заповнені, тож потреби в тому, щоб хтось торгував з асфальту чи встановлював палатку чи «ракушку» просто на тротуарі, псуючи вигляд міста та заважаючи пішоходам, немає, – підкреслив Володимир Пузаков. – Така торгівля не є ознакою цивілізації і проти неї в першу чергу виступають жителі Кіровограда. Якщо ж підприємці до наших прохань не дослухаються, з першого червня вони уже працюватимуть незаконно, і в податківців, правоохоронців будуть всі підстави для того, аби їх притягнути до відповідальності. До речі, на мою думку, податкова міліція, органи внутрішніх справ працюють у цьому напрямку недостатньо, адже через стихійну торгівлю міський бюджет втрачає кошти, і це їх прямий обов'язок – притягувати винних до відповідальності та дбати про наповнення міської казни. Міська влада у свою чергу готова надати їм в цій роботі будь-яку допомогу.