весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/26/deputati_oblradi_stvorili_mizhfrakciine.htm
Депутати облради створили міжфракційне об'єднання «За стабільність і розвиток Кіровоградщини»! Сьогодні відбулась чергова сесія Кіровоградської обласної ради. Після розгляду питань, що були внесені до порядку денного, наприкінці сесії, Микола Ковальчук, голова фракції «Партії Регіонів» зачитав повідомлення про створення в обласній раді міжфракційного об'єднання «За стабільність і розвиток Кіровоградщини». Звернення до голови Кіровоградської обласної ради підписали 24 травня депутати Ковальчук, Райкович та Щербина.

Після цього до трибуни вийшов Валерій Кальченко, народний депутат України від фракції БЮТ. «Ви залякали трьох наших депутатів, - пролунало з трибуни. – А вони поступили мудро, коли написали заяви про складання повноважень депутатів обласної ради, це їхнє право. А ви не даєте їм це зробити. Та не буде цієї більшості, я вам офіційно кажу. Я прошу Партію Регіонів, якщо хочете, щоб була стабільність, звільніть наших людей і вона буде».

Валерій Кальченко вів мову про трьох депутатів Кіровоградської обласної ради: Олександра Дануцу, Володимира Тарасова та Миколу Шевченка, які написали заяви про дострокове припинення своїх повноважень. Це питання депутати розглядали сьогодні у порядку денному, «за» проголосували 38 депутатів, «проти» – 13. Таким чином, рішення не було прийняте.