весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/25/vechirka_djuice_fan_club__debyut.htm
Вечірка DJUICE Fan Club - дебют переможців! 29 травня, в суботу, в столичному «XLIБ Club» відбудеться вечірка DJUICE Fan Club, на якій виступить переможець конкурсу «Фан клуб» – DJ Y.TeR.

Конкурс Фан клуб тривав упродовж весни на порталі dmd.djuice.ua. Виконавців, які створюватимуть музичну атмосферу вечірки DJUICE Fan Club, обирали самі користувачі порталу. Для молодих музикантів це нагода вийти зі своєю творчістю до слухачів, знайти своїх перших шанувальників, а для фанів — послухати улюблену музику наживо.

На вечірці Djuice Fan Club на музичних фанів чекає знайомство з творчістю переможця конкурсу DJ Y.TeR. Крім того, публіку розважатимуть Gin-N-Juice, Maslova Olua, Инна Лементар.
Вечірка DJUICE Fan Club розпочинається о 19.00. Адреса заходу: м. Київ, вул. Фрунзе, 12 (Для абонентів DJUICE вхід безкоштовний!)

DJUICE MUSIC DRIVE — унікальний проект на підтримку молодої незалежної української музики. Його мета — дати можливість молодим музикантам бути почутими мільйонами слухачів, представити свою творчість на суд широкої публіки, зробити перші кроки на музичну сцену. Портал DMD — єдина в Україні платформа для популяризації незалежної музики, відкрита для талановитої молоді, яка прагне реалізуватися у музичній творчості.