весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/25/parad_krayin_yevropi_vidbuvsja_u_novoukrayinci.htm
Парад країн Європи відбувся у Новоукраїнці! У травні світ відзначає багато чудових дат, і однією з них є День Європи. Цього року вперше це свято відзначили і в місті Новоукраїнка (Кіровоградська область).

За ініціативи шкільного європейського клубу «Веселка / Rainbow», який діє в Новоукраїнській загальноосвітній школі #8, було організовано і проведено Перший районний фестиваль європейських країн під назвою «Парад країн Європи».

Шкільні євро-клуби міських та сільських шкіл представили Україну, Великобританію, Угорщину, Іспанію, Італію, Францію, Чехію та інші країни. Діти танцювали, співали, розповідали цікаві факти про європейські країни, їх культуру, традиції. Цікавими і змістовними були презентації країн та шкільних євроклубів. Працівники центральної районної бібліотеки підготували виставку, присвячену країнам Євросоюзу та провели вікторину для учасників фестивалю!

На святі виступив народний самодіяльний колектив «Степівчанка». Дійство було яскравим, цікавим та незабутнім для діток, а партнерами і спонсорами фестивалю виступили Новоукраїнська районна рада, приватний підприємець Арсірій Володимир Вікторович та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Новоукраїнської РДА. Велику підтримку у проведенні фестивалю надали Новоукраїнський центр дитячої та юнацької творчості, центральний Палац культури «Ювілейний», районний відділ освіти, розповідає сайту "весь Кіровоград" ініціатор фестивалю - викладач школи #8 Людмила Талашкевич.