весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/25/kru_viznachilo_peremozhciv_konkursu.htm
КРУ визначило переможців конкурсу дитячого малюнку «Я – з родини ревізорів». Дитинство - це чудова пора. Пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Саме в дитинстві формуються основні смаки дитини, її світогляд, з'являються професійні вподобання. Дійсно, хто з нас в юні роки не мріяв стати космонавтом чи лікарем? Всі прагнули мати цікаву, потрібну, а головне – важливу для всього суспільства професію. І головним прикладом для нас ставали батьки. І як би не змінився оточуючий світ, батьки завжди лишаються авторитетом для власних дітей, які відчувають гордість за їх професію.

В справедливості цих слів КРУ в Кіровоградській області переконалось під час проведення Конкурсу дитячого малюнку «Я – з родини ревізорів», що був приурочений Дню захисту дітей. Роботи, які надійшли на конкурс, були настільки різноманітні та цікаві, що визначення переможців стало далеко не простою справою для його організаторів – профспілки КРУ в Кіровоградській області. Юні художники зображали себе, свої родини, навколишній світ, що їх оточує, але переможцями стали ті, хто за допомогою олівців, фломастерів та фарб зміг передати на папері саму сутність роботи своїх батьків – захист державних фінансів.

Найкраще з таким непростим завданням впоралися Марійка Бараш (у номінації до 6 років) та Катюша Щупка (у номінації до 12 років). Марійка зобразила на своєму малюнку звичайний вечір у своїй родині, де тато готує, а мама – провідний контролер-ревізор відділу інспектування у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг, працює за комп'ютером. А Катя зобразила Україну у вигляді чудової квітки, яку від усіляких шкідників міцним колом захищають працівники КРУ, серед яких і її тато – начальник відділу інспектування у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг КРУ в Кіровоградській області. За чудові малюнки дівчатка отримали подарунки та дипломи.

Окремою подякою було відзначено й чудовий малюнок Богдана Солодчука з Ульяновки, який зобразив КРУ у вигляді великого птаха, що охороняє державний бюджет своїми крилами. Роботи переможців – це пряме свідчення того, що наші діти, діти ревізорських родин, не просто поважають професію батьків, але й відчувають щиру гордість за ту важливу справу, яку щодня здійснюють їхні татусі й матусі, повідомляє Прес-служба КРУ в Кіровоградські області.