весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/25/chergove_pidpilne_virobnictvo_vikrito.htm
Чергове підпільне виробництво викрито співробітниками податкової міліції Олександрійської ОДПІ. Під час здійснення заходів, започаткованих органами прокуратури та спрямованих на недопущення та припинення фактів підпільного виробництва товарів, співробітники відділу податкової міліції Олександрійської ОДПІ виявили черговий підпільний цех. В одному з сіл Світловодського району на території колишньої тракторної бригади підприємливий городянин облаштував процес виробництва деревного вугілля. Але, на жаль, без відповідних дозвільних документів.

Виробництво було налагоджено з розмахом. Податкові міліціонери вилучили не тільки вугілля, але й обладнання – 8 металевих печей для випалювання деревного вугілля, пристрій для зшивання паперових упаковок, агрегат (прес) для виготовлення брикетів та електронні ваги для зважування паперових пакетів з товаром. Орієнтовна вартість вилученого майна – 400 тисяч гривень.

Крім того, світловодський бізнесмен використовував не обліковану найману працю 5 осіб, не сплачуючи при цьому відповідні внески до пенсійного та інших фондів, а також податок з доходів фізичних осіб. Нині перевірка триває, інформує "весь Кіровоград" Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.