весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/21/vitayemo_kirovogradske_oblasne_telebachennja.htm
Вітаємо Кіровоградське обласне телебачення із 50-річним ювілеєм! Сьогодні, 21 травня Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія - канал "Кіровоград" - відзначає 50-річчя виходу у світ першої телепередачі.

Нинішні ювіляри у квітні 1960 року були десятою в Україні телестудією, заснованою на базі аматорської кіровоградського заводу сільгоспмашин "Червона зірка". Передачі, переважно інформаційні випуски та концерти, отримували глядачі лише в радіусі 30 кілометрів від обласного центру.

За словами генерального директора облдержтелерадіокомпанії Сергія Омельчука, сьогодні обласна телевізійна та FM-радіомовна мережі складають 22 потужні цифрові передавачі, які працюють у цілодобовому режимі. Відтепер програми ОДТРК можна дивитися всюди, де є доступ до Інтернету. У творчому доробку колективу є чимало високих відзнак і лауреатських звань всеукраїнських та міжнародних телефестивалів та конкурсів. Кіровоградська ОДТРК - в числі провідних телерадіокомпаній країни.

Віддаємо справедливу шану тим, хто стояв біля витоків телебачення степового краю, та тим, хто сьогодні визначає його творче й технологічне обличчя. Це і Марія Лебідь, і Віталій Ципін, і Микола Левандовський, і Федір Гончар, і Михайло Барський, і десятки інших, не менш поважних і шанованих професіоналів!

Медіа-група "весь Кіровоград" вітає ювілярів
і бажає головного - НАТХНЕННЯ!!!