весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/v_torgivelnih_merezhah_kirovogradshini.htm
В торгівельних мережах Кіровоградщини побільшало товарів місцевого виробництва. Тристороннє підписання меморандуму порозуміння між обласної державною адміністрацією, найбільшими товаровиробниками Кіровоградщини та представниками мереж супермаркетів дійсно стало знаковою подією для нашого краю. Одним з перших оцінило крок обласної влади назустріч місцевим виробникам продовольчих товарів керівництво облспоживспілки, - повідомляє канал "Кіровоград".

Один з найбільших наповнювачів обласного бюджету (а облспоживспілка щороку сплачує до державної скарбниці близько 22 мільйонів гривень) у 2009 на собі відчув усю несприятливість ситуації для розширення мережі роздрібної торгівлі та розвитку власного виробництва. Так, за 8 років, які обласну споживчу кооперацію очолює Петро Петрушевський, у сільській місцевості та районних центрах Кіровоградщини було реконструйовано 125 магазинів, але у минулому році цю таку потрібну для мешканців області роботу було дещо призупинено через економічно нестабільну ситуацію в державі.

Зміни на краще кооператори області відчули одразу.

На сьогодні обласна споживча кооперація має всі можливості як для забезпечення жителів області якісними та доступними за ціною харчовими продуктами (крупи, борошно, макаронні та кондитерські вироби), що виготовляються на підприємствах облспоживспілки, так і для надання місцевим товаровиробникам розгалуженої сучасної мережі роздрібної торгівлі у районах Кіровоградщини.

Нарешті вдасться розмістити продукцію підприємств облспоживспілки і на полицях таких популярних серед населення області мереж супермаркетів, як «АТБ», «Велика кишеня», «Сільпо», «Фуршет». Тож тристороннє підписання меморандуму дозволить як облспоживспілці, так і іншим товаровиробникам Кіровоградщини забезпечити жителів області товарами власного виробництва.

Збільшення у торговельних мережах продукції, виробленої на підприємствах області, - це підтримка власного товаровиробника, збільшення товарообігу та відрахувань до місцевого бюджету.

Як зазначив голова ОДА Сергій Ларін, влада і бізнес, хоча й виконують різні функції та мають різні завдання, повинні бути партнерами і обов'язково – патріотами рідного краю.

В облспоживспілці впевнені, що партнерство з обласною владою принесе ще чимало користі жителям Кіровоградщини.