весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/shomisjacja_ponad_230_tisjach_kliyentiv.htm
Щомісяця понад 230 тисяч клієнтів «Київстар» користуються послугою «Мобільний Інтернет XL»! Щомісяця 230 тисяч клієнтів «Київстар» та DJUICE обирають послугу «Мобільний Інтернет XL» для зручного доступу в інтернет.

Послуга «Мобільний Інтернет XL» незамінна у випадках, коли мобільний інтернет потрібний час від часу – у відрядженнях, відпустці, на відпочинку за містом тощо. Більше 230 тисяч користувачів «Київстар» щомісяця користуються цією послугою та отримують вигідний доступ у всесвітню мережу практично на всій території України, де є покриття оператора. «Мобільний Інтернет XL» дає змогу не витрачати зайвого, тому що клієнт не сплачує за дні, коли не користувався послугою.

Щоденна абонентна плата за послугу становить 5 грн. і нараховується, тільки у випадку, якщо клієнт скористався послугою «Мобільний Інтернет XL» протягом доби (з 0:00 до 23:59).Кожен переданий або прийнятий мегабайт даних коштує усього 5 копійок.

Детальну інформацію щодо користування та налаштування послуги Всі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Послуга «Мобільний Інтернет XL» від «Київстар» – це зручний мобільний інтернет за доступною ціною!