весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/sergii_larin_v_oblasti_varto_zmenshiti.htm
Сергій Ларін: В області варто зменшити список «закритих тем». Один зі знакових меседжів голови облдержадміністрації Сергія Ларіна, із яким він звернувся до керівників прес-служб під час зустрічі з ними в облдержадміністрації, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Зустріч із прес-секретарями в погонах голова облдержадміністрації запропонував особисто, тому вирішено було запросити керівників більшості потужних прес-служб, і не лише правоохоронних структур, а й федерації профспілок області, служби зайнятості, обласного управління лісового господарства.

Прес-офіцери УСБУ, прокуратури області, УМВС, УМНС, ДАІ, митної служби доволі яскраво, насичено поінформували голову облдержадміністрації про інформаційне забезпечення жителів області стосовно діяльності прокуратури, кіровоградської міліції, ДАІ, управління з надзвичайних ситуацій, митниці тощо.

Змісту інформацій істотно допомогли екземпляри профільних фахових видань: газети, буклети, інформації про співпрацю з місцевими телеканалами, радіо, провідними інтернет-сайтами.
Сергій Ларін наголосив, що саме таку зустріч з керівниками прес-служб, а вона, до речі, у такому форматі в області проводиться вперше, запланував не заради чергової «галочки».

Як керівник регіону, він хотів би бачити системну роботу усіх правоохоронних і контролюючих відомств у контексті завдань Президента України. А саме: влада зобов'язана повернути довіру людей і зробити максимум аби подолати бідність і викорінити корупцію. На останньому Сергій Ларін особливо загострив увагу, адже кому, як не журналістам-правоохоронцям, працювати над практичним втіленням саме цієї позиції влади у реальне життя.

Сергій Ларін зауважив, що в області, на жаль, ще зовсім мало результативної роботи із викриття ганебних для чиновників вчинків, пов'язаних із хабарництвом, паратизуванням на бюджетних коштах, корупцією тощо.

Сергій Ларін закликав керівників прес-служб донести думку керівництва області до їхніх начальників і запевнив, що також поспілкується із кожним керівником правоохоронних і контролюючих відомств про те, що в області має зменшитися список так званих «закритих тем».

– Влада має бути відкритою, чесною і зобов'язана тісно спілкуватися з людьми, інформувати жителів області про результати своєї роботи. Так вимагає Президент України, так працюю і вимагаю від своїх підлеглих я, - наголосив Сергій Ларін.

Він також поінформував учасників зустрічі про вчорашню нараду у Прем'єр-Міністра України Миколи Азарова, зосередивши увагу на важливості низки угод, підписаних президентами України і Росії під час офіційного візиту Дмитра Медведєва в Україну, а також, як ці домовленості вплинуть на ефективний розвиток економіки обох держав, зростання торговельних відносин, підйом промислового потенціалу нашої держави, її міжнародного іміджу.

Учасники зустрічі домовилися надалі продовжити такі зустрічі під губернаторським патронатом, аби системно і вчасно координувати спільні дії, створювати нові медіа-проекти, які по-сучасному, професійно і якісно слугуватимуть жителям Кіровоградщини у плані інформування про основні події життя області.