весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/podatkivci_kirovogradshini_uperedili.htm
Податківці Кіровоградщини упередили безпідставне відшкодування 9,1 мільйона ПДВ. В рамках операції «Бюджет» податківці Кіровоградщини активно протидіють спробам незаконного відшкодування податку на додану вартість та виявляють схеми, які для цього використовуються. Завдяки їх діям з початку року упереджено 43,3 млн. грн. безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ. Про це повідомляє відділ контролю за відшкодуванням податку на додану вартість ДПА у Кіровоградській області.

Так, в квітні нинішнього року причиною перевірки одного приватного підприємства, яке здійснює торгово-посередницьку діяльність, стали сумніви в достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування ПДВ. В ході її проведення встановлено, що в порушення Закону України «Про податок на додану вартість» посадові особи підприємства не надали до податкового органу документи, які підтверджують факт розрахунків із постачальниками за отриманий товар (послуги).

Таким чином платнику, який не мав права на отримання бюджетного відшкодування, зменшено заявлену суму ПДВ на 9,1 млн. грн.